[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جوانسازی صورت

توضیح کلی:

لایه هایی از بافتهای پوست را با هدف کاهش چین و چروکهای صورت،سفت و محکم شدن پوست،لیفتینگ صورت برمی دارد.همچنین برای بهبود جای زخم و برطرف کردن اسکار زخمهای ناشی از جراحی و یا تروما بسیار کمک کننده است.لیزر co2 فرکشنال یکی از بهترین روشهای درمانی جهت دستیابی نتایج مناسب می باشد.اگر زحمت استراحت  چند روزه در منزل را به جان بخرید نتایج خارق العاده ای میتوانید از این درمان بدست آورید.به جرات میتوان گفت یکی از بهترین روشها برای جوانسازی و لیفتینگ و برطرف کردن چین و چروکهای صورت میشود.

نحوه و مدت زمان عمل:

یک درمان سرپایی است که در مطب و در طی مدت زمان تقریبی ۱ ساعت انجام میشود.جهت راحتی بیشتر شما در مجموعه ما از کرمهای بی حسی موضعی استفاده میکنیم.

اقدامات قبل از عمل:

حضور در مطب بدون آرایش روی صورت کمک یه تسریع روند درمانی شما خواهد کرد.بهتر است در هنگام جلسه نوبت گیری بعد از درمان خود را دریافت کنید تا روز انجام درمان لیزر دغدغه بعد از کار را نداشته باشید.بیمارانی که از داروهای راکوتان ویا مشابه جهت درمانهای پوستی استفاده کرده اند تا حداقل یک سال بعد از قطع  مصرف دارو انجام درمان لیزربرای آنها منع دارد.

مراقبت های پس از عمل:

بعد از درمان اغلب بیماران احساس شبیه به آفتاب سوختگی شدید را برای مدت ۱۲ ساعت تا ۲ روز تجربه خواهند کرد.لطفا دستورات پزشک را به دقت رعایت کنید و نسخه تجویز شده را دقیق استفاده کنید.ممکن است در ۲۴ ساعت اول داروهای مسکن نیاز باشد که برای شما تجویز خواهد شد.بهتر است در صورت امکان روز درمان همراه داشته باشید تا بعد از جلسه درمانی با راحتی بیشتری به منزل بروید.در نظر داشته باشید که بهترین نتیجه درمانی را میتوانید بعد از  ۲ الی ۳ بار انجام لیزر با فواصل  زمانی یک ماه بدست بیاورید.پس نیاز دارید که با کادر درمانی همکاری مناسب و صبورانه ای داشته باشید.

۱) در روز درمان بخصوص در ۲ الی ۳ ساعت اول انتظار مقداری احساس سوزش و درد را داشته باشید.اگر بعد از ۲ الی ۳ ساعت کماکان احساس سوزش داشته داشتید تلاش کنید صورت خود را خنک کنید البته احتیاط کنید که به هیچ عنوان صورت خود را خیس نکنید.

۲) تا دو روز صورت خود را شستشو ندهید.اگر واقعا مجبور به شستشوی صورت شدید از سرم شستشوی استریل استفاده کنید.به هیچ عنوان به روش معمول صورت خود را شستشو ندهید.

۳) به هیچ عنوان در دوروز اول صورت خود را آرایش(make up) نکنید.بعد از ۴۸ ساعت می توانید از آرایش بسیار ملایم و فاقد چربی استفاده کنید.    

 دقت کنید :آرایش بسیار ملایم!!!!!

۴) کرم مرطوب کننده خود را بصورت ۳ الی ۴ بار در روز برروی محل لیزر شده استفاده کنید.استفاده از کرم را بلافاصله بعد از درمان شروع کنید.

نکته :این کرمها باید به میزان کافی و کامل بر روی صورت ویا محل لیزر شده پوشانده شوند.

نکته:کرمها روی صورت ماساژ ندهید و اجازه بدهید پوسته های صورت شما که در اثر لیزر بوجود آمده اند خود به خود ریزش کنند.

۵)  کرم ترمیم کننده را بمدت ۱۰ روز و تا زمانی که کل پوسته ها محو شوند ۴ الی ۵ بار در روز بطور کامل روی صورت و محل مورد نظر استفاده کنید.این کرم ترمیم کننده را میتوانید بعد از استفاده از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

۶) دو روز بعد به کلینیک جهت ویزیت مجدد مراجعه کنید.

۷) حداقل ۳ الی ۴ روز استراحت کامل در منزل کنید و به هیچ عنوان در معرض آفتاب قرار نگیرید.حتی در منزل نیز چند بار کرم ضد آفتاب استفاده کنید.تابش آفتاب بشدت می تواند نتایج کار را تحت تاثیر منفی قرار دهد و لکه های ناخواسته   بوجودآورد.بعد از۴ روز سعی کنید تا حد امکان آفتاب به محل برخورد نکند.از کلاه نقاب دار،کرم ضد آفتاب به میزان کافی و چندین نوبت در روز استفاده کنید.همچنین از نوشیدن الکل پرهیز کنید.

۸) بطور معمول پوسته های شما در طی یک هفته خود به خود محو میشوند.

۹) بعد از اینکه پوسته ها ریزش کردند پوست بسیار شفاف تر میشود.

۱۰) به هیچ عنوان شخصا اقدام به برداشتن و پاک کردن پوسته ها نکنید.اجازه دهید آنها خود به خود و به آرامی ریزش کنند.

۱۱)داروهای تجویز شده را بدقت استفاده کنید.

۱۲)ممکن است جلسات دیگری با فاصله زمانی ۳ الی ۴ هفته نیاز داشته باشید که به شما اطلاع داده می شود.

۱۳)مایعات و آب میوه های طبیعی مصرف کنید.ویتامین C بسیار برای شما مفید خواهد بود.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]