انواع ایمپلنت دندان
انواع ایمپلنت دندان
مهر ۲۴, ۱۳۹۶
جراحی ترمیمی بینی
جراحی ترمیم بینی
مهر ۲۴, ۱۳۹۶
انواع ایمپلنت دندان
انواع ایمپلنت دندان
مهر ۲۴, ۱۳۹۶
جراحی ترمیمی بینی
جراحی ترمیم بینی
مهر ۲۴, ۱۳۹۶
 
 
 

سوالات متداول در رابطه با جراحی فک

آیا بعد از انجام این جراحی جای زخمی بروی صورت باقی می ماند؟

یکی از سوالات متدوالی که از دکتر حمید رضا فلاحی جراح فک در اهواز پرسیده می شود این است که آیا بعد از انجام جراحی فک جای برشی باقی می ماند یا خیر، دکتر فلاحی در پاسخ به این سوال می فرمانید برش های ایجاد شده در این جراحی از داخل دهان صورت می گیرد و هیچ جای زخمی بروی صورت دیده نمی شود .

سوالات متداول در رابطه با جراحی فک

انجام جراحی زیبایی فک در چه سنی توصیه می شود ؟

جراحی زیبایی فک در سنین کودکی توصیه نمی شود و معمولا این جراحی بعد از سن رشد انجام می گیرد تا نتایج خوبی حاصل شود، به طور معمول جراحی های استخوانی بین سن ۱۸ تا ۲۰ سال صورت می گیرد، بدلیل اینکه جراحی فک چنبه زیبایی دارد اغلب جوانانی که با این مشکل مواجه هستند برای درمان در سنین جوانی اقدام می نمایند تا با انجام این جراحی ظاهر زیبایی را در چهره خود ایجاد نمایند .

آیا جراحی زیبایی فک عوارضی را به همراه می آورد ؟

هیچ درمان جراحی بدون عارضه احتمالی در نظر گرفته نمی شود و هر جراحی ممکن است با عارضه ای همراه باشد . به منظور جلوگیری از بروز عارضه بعد زا جراحی زیبایی فک باید در انتخاب جراح فک و صورت خود بسیار دقت نمایید، جراحی زیبایی فک یک جراحی حساس می باشد و باید توسط یک پزشک متخصص و به درستی صورت گیرد تا بعد از جراحی عارضه ای ایجاد نشود، در صورتی که این جراحی توسط یک متخصص با تجربه و با مهرات بالایی صورت گیرد فرد هم از نظر ظاهری هم از نظر عملکردی بهبود پیدا خواهد کرد و بالاترین میزلان رضایت را از نتیجه جراحی فک خود دریافت خواهد کرد .

دکتر حمیدرضا فلاحی

متخصص جراحی فک و جراحی بینی در اهواز

آیا بعد از جراحی زیبایی فک، درد زیادی را باید تحمل کرد ؟

در روز های اول بعد از جراحی فک با مشکلاتی در حرف زدن، خوردن و آشامیدن و کمی احساس درد مواجه هستید، که تمامی این مشکلات با گذشت زمان از بین می رود . بعد از جراحی درد کمی را متخمل می شود که می توان با مصرف مشکن های تجویز شده پزشک این درد را تسکین دهید. تورم بعد از جراحی با گذشت زمان ازبین می رود در این رابطه نگرانی نداشته باشید .

دوره نقاهت بعد از جراحی فک به چه صورت می باشد ؟

بعداز جراحی فک دوران نقاهت ۶ تا ۸ هفته ای برای بیمار در نظر گرفته می شود که در این دوران بیمار باید مراقبت های لازم را انجام دهد تا نتایج خوبی از این جراحی دریافت شود، بنا به شرایط ممکن است دوران نقاهت بعد از جراحی بیشتر یا کمتر شود . توجه نمایید که مراقبت های بعد از جراحی در روند بهبودی بسیار می تواند تاثیر گذار باشد، برای دریافت اطلاعات لازم در رابطه با مراقبت های بعد از این جراحی می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی فک و صورت مراجعه نمایید .