[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40″][vc_column_text]

تزریق چربی صورت

[/vc_column_text][vc_column_text]

 

توضیح کلی:

تزریق چربی یک تکنیک جهت جوانسازی و بازسازی صورت می باشد که می تواند برای حجیم کردن گونه ها و لب و پر کردن خط لبخند هم به خوبی بکار برده شود.تکنیکی که کم تهاجمی بوده و عوارض و خطرات بسیار پایین آن باعث مقبولیت آن شده است.بعد از گذشت ۶ ماه حدود ۳۰ درصد از این سلول ها زنده مانده و بقیه جذب میشوند.لذا ممکن است برای دستیابی به نتایج مورد نظر نیاز به چند نوبت تزریق باشد.

تزریق چربی

نحوه و مدت زمان عمل:

به طور خلاصه در این روش سلولهای چربی از ناحیه ای از بدن مثل شکم،رانها و یا ناحیه باسن با دقت برداشته شده و ساکشن می گردد و سپس فرایندهایی جهت تغلیظ آن انجام میشود و آنگاه سلولهای چربی در محلهای مورد نظر در صورت پیوند زده میشوند.برجسته سازی گونه ها(گونه گذاری) و پر کردن خط لبخند های عمیق از شایعترین کاربردهای این روش می باشند.
تزریق چربی هم میتواند تحت بی حسی موضعی در مطب و در اتاق عمل سرپایی و هم میتواند در بیمارستان تحت بیهوشی انجام شود که انتخاب روش با تشخیص پزشک و نظر بیمار انجام میشود.مدت زمان انجام تزریق چربی حدود ۱ ساعت و نیم خواهد بود.

اقدامات قبل از عمل:

در صورتی که به یکی از بیماریهای قلبی،فشار خون،دیابت و یا هرگونه بیماری سیستمیک دیگر مبتلا هستید حتما ما را در جریان قرار دهید.مصرف داروهای رقیق کننده خون باید با نظر پزشک معالج قطع شود.بهتر است چندین ساعت قبل از انجام تزریق چربی غذا میل نکنید و با معده خالی تحت این پروسه قرار بگیرید.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی

با انجام این تزریق می توان چین و چروکی را که در صورت بدلیل افزایش سن ایجاد شده اند را از بین برد، به عنوان مثال می توان خطوطی که از کناره دهان به سمت چانه کشیده شده است ، خطوط مابین دو ابرو، خط لبخند ، چین و چروک اطراف چشم را از بین برد . برای درمان لاغری صورت و پرکردن گونه های افتاده تزریق چربی گزینه بسیار مناسبی می باشند افرادی که با این مشکل مواجه هستند کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی می باشند .

مزایای تزریق چربی

احتمال واکنش معکوس یا آلرژیک به چربی تزریق شده در بدن وجود ندارد زیرا در این روش برای حجیم سازی و برجسته سازی و جوانسازی پوست از بافت چربی بدن شما استفاده می شود .

این روش نسبت به سایر روش ها ماندگاری و دوام طولانی تر دارد، به مرور زمان چربی تزریق شده جذب بدن می شود که در این صورت نیاز به تزریق مجدد می باشد .

خطرات این روش بسیار پایین می باشد با استفاده از وسیله مخصوصی چربی از نواحی گرفته می شود که نیاز به تخلیه چربی دارند ، در زمان برداشت چربی هیچ گونه آسیبی به سایر بافت های مجاور ایجاد نمی شود . دوره ریکاوری بعد از تزریق چربی بسیار کوتاه می باشد و فرد می تواند بعد از داشتن یک استراحت کامل فعالیت های سبک روزانه خود را از سر گیرد .

عوارض تزریق چربی

تزریق چربی هیچ گونه عارضه خاصی ندارد، در این روش کبودی و تورمی در ناحیه که چربی از آن گرفته می شود و ناحیه که تزریق می شود مشاهده می شود که این عوارض زود گذر هستند احساس درد در زمان تزریق و زمانی که لوله کانولا برای برداشتن چربی از نواحی مورد نظر وارد بدن می شود طبیعی است، این احساس درد ممکن است در روز های اولیه وجود داشته باشد که می توانید از مسکن استفاده نمایید و نگرانی در رابطه با عفونت در تزریق چربی نداشته باشید زیرا چربی تزریق شده سازگاری کامل را با عضو دریافت کننده خواهد داشت .

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی نسبت به مزایای آن بسیار مقرون به صرفه می باشد این هزینه بستگی به مقدار چربی مورد نیاز بیمار دارد . همان طور که می دانید تزریق چربی برای افرادی که می خواهند عمل جوانسازی پوست صورت و حجیم سازی گونه و لب را انجام دهند یک روش بسیار ایمن و بی خطر می باشد که نتایج آن بسیار چشم گیر می باشد و ماندگاری طولانی مدتی دارد . افرادی که می خواهند برای جوانسازی پوست خود و برجسته سازی برخی از نواحی صورت خود از فیلر طبیعی چربی استفاده نمایند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه این روش می توانند مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی سایت دریافت نمایند .

مراقبت های بعد از عمل:

ممکن است کمی کبودی روی صورت در نواحی خاصی را تجربه کنید.نگران نباشید اغلب کبودی خیلی کم خواهد بود و در طی هفته اول تا دوم برطرف می شود.

  • در چند روز اول صورت بشدت متورم خواهد بود ولی جای نگرانی نیست این تورم بسرعت برطرف میشود.
  • در طی سه روز اول(۷۲ ساعت)کمپرس سرد و کیسه های یخ روی صورت بسیار کمک کننده خواهد بود.
  • از ماساژدادن شدید نواحی بشدت پرهیز کنید چون ممکن است باعث جابهجایی بافتهای چربی شود.
  • کبودی کامل و دستیابی به نتایج لازم اغلب حدود ۲ تا ۸ هفته ممکن است بطول بیانجامد.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40″][/vc_column][/vc_row]